Ons team groeit

By Sophie nog geen reacties Jun 13, 2023 Nieuws Terug naar blog overzicht

Ons team groeit

Mocht het je ontgaan zijn.. Sinds april versterkt Marieke het team van FIE.

Marieke is hét aanspreekpunt van FIE. Als secretaresse vervult zij administatieve taken. Daarnaast is het de bedoeling dat Marieke de spil in het web wordt op het gebied van marketing. Hiervoor krijgt zij een HBO opleiding aangeboden door FIE.

Marieke is werkzaam op de eerste verdieping van ons mooie pand. Moet je wachten op je afspraak? Ze schenkt graag een heerlijke kop koffie of thee voor je in. Aan de balie test Marieke met jou nieuwe producten uit en meet zij make-up kleuren aan waarbij je wordt voorzien van tips en tricks. Want bij FIE staat één ding voorop en dat is jou een uitgebreide en vriendelijke (vrolijke) service bieden. Jij mag er zijn!

Marieke, ik ben ontzettend trots op jou.. Dat jij de stap hebt durven te maken om mijn prachtige FIE te ondersteunen. Samen tillen wij de huidzorg voor onze clienten naar een nog hoger niveau. Heel veel succes en werkplezier. Liefs, je collega Sophie

nog geen reacties

  • Nog geen opmerkingen

Reageren:

Your email address will not be published. Required fields are marked *